Image Alt
  /  Blog
blog bosko

BLOG BOSKO

Zastanawiasz się skąd biorą się Twoje włosowe problemy? W jaki sposób sobie z nimi radzić? Albo po prostu, jak im zapobiec?

W odpowiedzi otrzymasz liczne porady oraz rzetelną wiedzę z rąk ekspertki z dziedziny ściśle związanej z tematyką pielęgnacji włosów oraz skóry głowy. Stawiamy na skuteczność, zarówno jeśli chodzi o nasze kosmetyki jak i przekazywanie Wam niezbędnej wiedzy na temat ich prawidłowego stosowania. Dlatego też do naszych produktów dołączamy film instruktażowy, w którym krok po kroku dowiesz się jak w prawidłowy sposób korzystać z kosmetyków tak, aby były efekty, których oczekujesz. Zostanie przekazana Ci wiedza, dzięki której świadomie wpłyniesz na kondycję swoich włosów. Zależy nam na tym, aby uświadamiać na temat poprawnej pielęgnacji oraz obalać odwieczne mity, które tylko oddalają Cię od wymarzonych efektów, hamując potencjał Twoich włosów. W związku z tym odbywają się cykliczne live’y z naszą trycholożką, podczas których dzięki bezpośredniemu kontaktowi i otwartej dyskusji możesz stale poszerzać swoją wiedzę, rozwiewać wszelkie wątpliwości i zasięgać rad, a w konsekwencji cieszyć się efektami prawidłowej i skutecznej pielęgnacji.

Zachęcamy także do pozostawienia wiadomości na naszych social mediach dotyczących tego jakie tematy Cię interesują, jakie są Twoje bolączki włosowe oraz z jakimi zagadnieniami masz trudność.

LUB

Reset Password